06 września 2013

Wdzięczności za grosz ;)

Autor: Matka Browar o 20:55

Matka jest oburzona…
Bo ślęczała wczoraj w każdej wolnej chwili na tym popularnym serwisie aukcyjnym, wystawiała graty, okraszała je pięknymi fotkami i kwiecistymi opisami, a Pan mąż co na to? Że Matka czas marnuje, że ileż można przy kompie siedzieć, i że w ogóle to zajęła by się czymś pożytecznym, np. prasowaniem. 
No wiecie co?! To Matka planuje zbić na tym  handlu grubą kasę, a tu takie rzeczy? Czy lepiej byłoby po prostu wywalić te graty i nie odzyskać ani grama mamony? Więc ze złości Matka dosłownie gul-gul-gulgocze niczym indor! Gdzie wdzięczność, gdzie podziw nad obrotnością Matki, nad jej smykałką do biznesu? 
Ale Matka pokaże niewdzięcznikowi jednemu, że staranność popłaca :D Może na razie drugiej pensji z tego nie wyciągnie, ale przynajmniej mieszkanie odgruzuje :D

A tak z innej beczki, to matka się pochwali, ze była dziś na pazurach :D Na obu, nożnych i ręcznych w sensie. Bo jutro się Matka weseli, to trzeba wyglądać jak człowiek, prawda? :) I mało Matka nie usnęła na tym fotelu, tak rzadko się jej zdarza niemal 3h siedzieć kompletnie bezczynnie. Ale nie ma co, przyjemnie jest sobie zafundować trochę tego typu pieszczot :) A poza tym - wiadomo, jak pazury, to i ploteczki, czyli to co kobiety lubią najbardziej. A bo ta to juz urodziła, ta ma wielki brzuch, ta na wakacjach chodziłą spać już od 23... ;)
Matka jest więc dopieszczona i jutro ma zamiar się dobrze bawić! O!


6 komentarzy:

 1. heh, faceci ;)
  udanej zabawy jutro!

  OdpowiedzUsuń
 2. oby do białego rana:) milej zabawy:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dzięki :) Zośka jedzie z nami, więc będziemy na zmianę za nią ganiać ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. No to wygladaj pieknie i baw sie super!! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Mój mąż to samo, jak chwilę znajdęđ gdy mała zajmuje się sobą i usiądę przed komputerem to zaraz pyta co ja tam takiego robię ? a sam większość czasu po pracy gra w internetowego pokera.. nie ma co się nimi przejmować, a kasę zarobioną wydaj na siebie i dzieci, jak dla niego to marnowanie czasu. Udanych tańców na weselu :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję że zechciałaś/eś się wypowiedzieć :)

 

Matka Browar w Niemczech Copyright © 2010 Designed by Ipietoon Blogger Template Sponsored by Emocutez