08 marca 2014

Słodki wspomnień smak...

Autor: Matka Browar o 13:01
Matka od jakiegoś czasu posiada prywatny profil na Instagramie. Użytkuję go głównie na potrzeby Facebooka - same wiecie - focia pałaszowanej właśnie pizzy, bukietu od P., umorusanej czekoladą Zośki - generalnie spontaniczne, wesołe fotki. Niekiedy Instagram ułatwia też wrzucanie fotek na bloga z telefonu - jak choćby kilka pierwszych zdjęć Stasia, jeszcze ze szpitala :)

Generalnie jednak jest problem - co dalej z tymi fotkami, często fantastycznymi, godnymi zapamiętania? Wrzucam je na fejsa, a fejs zapomina o nich równie szybko jak ja... Szkoda, prawda? Raczej nie da się ich wywołać, bo gdzie wywołują kwadratowe zdjęcia...?

Ale, ale!
Matka miała ostatnio okazję wypróbowania fajnego sposobu na utrwalenie Instagramowych fot. Hmm, no może wybrała sposób niekoniecznie trwały, ale na pewno efektowny ;)


W Internetach funkcjonuje bowiem stronka Instadruk.pl Pozwala ona na wydrukowanie zdjęć z Instagramu w kilku rożnych formach, całkiem niestandardowych. Można na przykład wybrać magnesy na lodówkę, grę memo złożoną z własnych zdjęć, duży plakat, fotoramkę...
Ja wybrałam czekoladę - Fotochoco. Osobliwy to pomysł zjadać zdjęcia swoje i własnych dzieci, ale zdecydowanie słodki ;)
Oto jak wyglądał ten czekoladowy album zdjęciowy :)Teraz nieco o technicznej stronie tego gadżetu. Obsługa strony Instadruk.pl jest banalnie prosta. Ot, za jej pośrednictwem logujemy się na nasze konto Instagram i spośród załadowanych zdjęć wybieramy te, które mają się znaleźć na produkcie. Możemy także wybierać zdjęcia z dysku naszego komputera. Następnie potwierdzamy zamówienie, wybieramy sposób przesyłki, płacimy i gotowe  :) Nic prostszego!


Na mojej czekoladzie znalazło się 9 wybranych przeze mnie zdjęć z Instagramu. Cała tabliczka to kwadrat czekolady klasycznej - 40% kakao o wymiarach 12 cm x 12 cm o grubości około 7-8mm. Na górze znajduje się warstwa ok 2 mm białej czekolady. To właśnie na niej zostały nadrukowane nasze zdjęcia.

Generalnie jeśli chodzi o walory smakowe - bardzo smaczna czekoladka! Całość opakowana w estetyczny kartonik - idealny pomysł na prezent!

Przyjemność dla oka, dla ducha, dla brzucha… Bo wspomnienia mają słodki smak!


A tutaj możecie dowiedzieć się więcej o Instadruku i poznać inne sposoby utrwalenia swoich Instagramów :) www.instadruk.pl/?ref=kmmblog


http://www.instadruk.pl/produkty.html?ref=kmmblog
Czekoladkę miałam okazję wypróbować dzięki współpracy z portalem
 Ma(M)fia :)

http://mafia-mam.blogspot.com/


16 komentarzy:

 1. Oj, trudno by mi było ją zjeść:P

  OdpowiedzUsuń
 2. O widzisz zaraz oblookam tą stronkę dla mamusiek :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Najpierw znalazłem memo z Instadruku, teraz czekolada :) Coraz lepiej :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jezu, ona naprawdę jest jadalna!! Tzn te zdjęcia :) gdybyś nie umieściła zdjęć, chyba bym nie uwierzyła :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pożarta została w kilka minut, więc jak najbardzej jadalna :)

   Usuń
 5. Żal jeść... szkoda, że taka droga...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trochę kosztuje, to fakt, ale jakość świetna :)

   Usuń
 6. Ale fajne. Szkoda jeść :)

  OdpowiedzUsuń
 7. No ładnie zjadac własne pociechy heheh ;). Fajna pamiątka szkoda, że nie trwała :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Fajny pomysł :)
  Tylko szkoda zjeść :)
  Pozdrawiam ciepło :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Aaaaa, Ania zjadłaś Stasia.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję że zechciałaś/eś się wypowiedzieć :)

 

Matka Browar w Niemczech Copyright © 2010 Designed by Ipietoon Blogger Template Sponsored by Emocutez