22 grudnia 2014

Świąteczne gadżety

Autor: Matka Browar o 11:50
Upominki świąteczne dla przyjaciół rozdane, można się więc pochwalić ;)

W ramach wprowadzania Zosi w świąteczną atmosferę starałam się zapewnić jej kilka artystycznych atrakcji. Stworzyłyśmy więc wspólnie kartki świąteczne dla przyjaciół, a także aniołki z masy solnej dla dzieci tychże przyjaciół :) 
Okazuje się, że stworzenie takich aniołków to nic trudnego i miałyśmy przy nich z Zosią kupę frajdy. Wszystko dzięki fajnemu tutorialowi - polecam, znajdziecie go TU.
Każdy z aniołków został pomalowany specjalnie dla konkretnej osoby i nazwany jej imieniem. I tak powstał aniołek Anetka, Aruś, Basia, Staś i nasz domowy aniołek Zosia.

Aniołek Zosia

 Aniołek Basia

Aniołek Stasio

 Aniołek Anetka

Aniołek Aruś


Rodzinka aniołkówStworzyłyśmy też choinkę i gwiazdkę dla nowo narodzonego Tymusia :) wybór kolorów i malowanie to dzieło Zosi :)

Gwiazdka dla Tymusia
 

Choineczka

A oto i kartki. W 99% made by Zosia - ja tylko wycinałam kształty. Zosia malowała je i naklejała na kolorowym papierze technicznym. Aż żal że żadna nie została na pamiątkę :)

Za rok mam w planach łańcuchy choinkowe z bibuły i pakietu kolorowego :) Takie choinki z dziecięcymi dodatkami mają swój urok :) Dobrze pamiętam kolorowe drzewka z łańcuchami mojej produkcji. Na pewno nie jest to drzewko pełne elegancji, ale za to pełne rodzinnego klimatu :)

8 komentarzy:

 1. Piękne dzieła :) dziś wylądują pod choinką :)

  OdpowiedzUsuń
 2. ja w zeszłym roku robilam anioły!!! to genialna zabawa- jak za czasów przedszkolnych. Wczoraj oświeciło mnie spostrzezenie, że jak chcę mieć pieczenie ciasteczek, robienie kartek i laurek, to albo muszę postarać się o córkę albo robic sobie sama;) wiec robię sama ciasteczka. Dzis Miłosz robił bałwanki dla dziadków, a wydrzieranie i naklejanie jest teraz na topie u nas. Anioły cudowne:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ps, nie widze aniolków miłosz i olek- pewnie beda diabełki;)

   Usuń
 3. Świetnie! Właśnie takie wspólne działanie buduje magię rodzinnych świat :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Sliczne te Aniołki!Szkoda ,że nie wpadłam na taki pomysł.Moja córka lubi takie kreatywne prace :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jak córka ładnie pomaga przy świątecznych dekoracjach :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję że zechciałaś/eś się wypowiedzieć :)

 

Matka Browar w Niemczech Copyright © 2010 Designed by Ipietoon Blogger Template Sponsored by Emocutez